ForumSimulator.Com
[Videolu Anlatım] H-Shıfter Yapımı (El yapımı Vites) [Ayrıntılı Anlatım] - Baskı Önizleme

+- ForumSimulator.Com (http://www.forumsimulator.com)
+-- Forum: DERSLER & ANLATIMLAR (http://www.forumsimulator.com/forum-DERSLER-ANLATIMLAR)
+--- Forum: Videolu Anlatım (http://www.forumsimulator.com/forum-Videolu-Anlatim)
+--- Konu Başlığı: [Videolu Anlatım] H-Shıfter Yapımı (El yapımı Vites) [Ayrıntılı Anlatım] (/konu-Videolu-Anlatim-H-Shifter-Yapimi-El-yapimi-Vites-Ayrintili-Anlatim.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Cvp: H-Shıfter Yapımı (El yapımı Vites) [Ayrıntılı Anlatım] - emreets - 20.06.2015

Eyvallah Metin yararli bi konu olmuş Acik-agizli-gulumseme

Cvp: H-Shıfter Yapımı (El yapımı Vites) [Ayrıntılı Anlatım] - .BySwât - 20.06.2015

Allah'ına kurban senin Metin süpersin Adamın dibisin Super
900 tl sete verebilecek olan var ise yapmasın beyler adam emek harcayıp güzel bi anlatım yapmış hepi topu 20 30 tllik joyistikye yazık diyonuz Emeğe Saygı.

Cvp: H-Shıfter Yapımı (El yapımı Vites) [Ayrıntılı Anlatım] - adarf33 - 20.06.2015

Eline emeğine sağlık abim harika anlatım olmuş.

Cvp: H-Shıfter Yapımı (El yapımı Vites) [Ayrıntılı Anlatım] - eray515 - 24.06.2015

Merhaba. Gerçekten güzel bir çalışma olmuş seni tebrik ederim. Ben Snopy V5H direksiyon setini alacağım ve senin yaptığın direksiyon ve debriyajı kullanıcam ama kafama takılan bazı sorular var bunları cevaplarsan çok memnun olurum.

1-) Benim alacağım direksiyonda debriyaj yok ben sadece debriyaj yapsam yani gaz ve freni yapmasam olur mu?
2-) Vitesi 4'den 5'e atarken (ya da 10'dan 11'e atarken) ileri-sağa-ileri yapıyoruz ya o hareketi yaparken senin videodaki gibi GERİ VİTESİ oraya koyduğumuzda vites atarken denk geliyor bu sıkıntı çıkartıyor mu?
3-) Son olarak sen bunları kullanıyor musun ve herhangi bir yerde bir sıkıntı ile karşılaştın mı?

Şimdiden Teşekkürler Acik-agizli-gulumsemeAcik-agizli-gulumsemeAcik-agizli-gulumseme

Cvp: H-Shıfter Yapımı (El yapımı Vites) [Ayrıntılı Anlatım] - lordofking1100 - 24.06.2015

(24.06.2015 - 12:57)eray515 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Gerçekten güzel bir çalışma olmuş seni tebrik ederim. Ben Snopy V5H direksiyon setini alacağım ve senin yaptığın direksiyon ve debriyajı kullanıcam ama kafama takılan bazı sorular var bunları cevaplarsan çok memnun olurum.

1-) Benim alacağım direksiyonda debriyaj yok ben sadece debriyaj yapsam yani gaz ve freni yapmasam olur mu?
2-) Vitesi 4'den 5'e atarken (ya da 10'dan 11'e atarken) ileri-sağa-ileri yapıyoruz ya o hareketi yaparken senin videodaki gibi GERİ VİTESİ oraya koyduğumuzda vites atarken denk geliyor bu sıkıntı çıkartıyor mu?
3-) Son olarak sen bunları kullanıyor musun ve herhangi bir yerde bir sıkıntı ile karşılaştın mı?

Şimdiden Teşekkürler Acik-agizli-gulumsemeAcik-agizli-gulumsemeAcik-agizli-gulumseme

Sorularını cevaplarım.

1) Drbriyaj yapmassanda hic bir sorun olmaz. Yapabilirsin.
2) 10 11 atarkende sorun olmuyor. Geri vitese geciyor ama sorun olmuyor çünkü arac debriyaja basılıyken istop etmez. Ben öyle kullanıyorum.
3) Ben bunlari kullaniyorum. Suana kadar sorunsuz kullandim.